היו פה

פסטיבל

מירי במדבר

3-4.6

השבט של מירי במדבר חוזר לחגוג את חג השבועות באירוע סופר חגיגי, 24 שעות שבהן נתכנס כולנו כדי לרקוד לצלילי המוזיקה שאותה אנחנו כל כך אוהבים, ונמשיך את החיבור האנרגטי יוצא הדופן של מירי במדבר ושיטים, מחכה לנו תוכן מוזיקלי עשיר ומגוון באמנים ויוצרים אדירים, כולל נציגות מאוד מכובדת מחו״ל

נחייך, נצחק, נאהב, כל זה בחסות אמא מירי, ואמא אדמה

פסטיבל

פסטיבל ביודנסה ישראל Israel Biodanza Festival

26-28.5

אחרי 4 שנים, משפחת ביודנסה שמחה לחזור! ביודנסה אינו מצריך ניסיון וידע קודם כולנו ביחד משלימים את התנועה. ביודנסה משלבת תנועה, מוזיקה ומפגשים אנושיים. מאפשרת העצמה והתפתחות אישית וחברתית. ביודנסה פותחה בדרום אמריקה בשנות ה- 60 בידי רולנדו טורו שהיה מורה, פסיכולוג ואנטרופולוג. לארגון הביודנסה העולמי יש פעילות ענפה בארץ וקבוצות בכל רחבי הארץ. חזון ביודנסה ישראל - ליצור מפגשים אנושיים אוטנטים ללא צורך במילים. לפתוח את הלב ולאפשר אחדות המין האנושי באהבה.

פסטיבל ביודנסה במהדורה עשירית וחגיגית מתמיד!

סדנה

Vocal Freedom

12-14.5

אומנות הג׳אם - משחק והנאה, האיכויות המרפאות של ההתכנסות האנושית ההרמונית, נפגוש את עצמנו בסביבה אוהבת ומעצימה, על מנת לראות בבהירות את המתבקש מאיתנו בפרק החיים הנוכחי. מנחה ויוצר הסדנה: אוריה צור. סולן הרכב מעגלי השירה ״אורות״, מפיק פסטיבל ה-Sacred Journey, מקים בית הספר הראשון בעולם למעגלי שירה. מנחה טקסי מעבר, טקסי חתונה, סדנאות, קורסים ואירועים מרחיבי תודעה ופותחי לב.

מפגש עומק עם הקול הייחודי שלך - ריטריט מוזיקלי בהנחיית אוריה צור

פסטיבל

Recreation

5-7.5

שלושה ימים של חופש, מוזיקה, התעלות תודעתית ואינטימיות מחבקת. בואו איתנו להרפתקאה מוזיקלית אקסטטית השלובה בארבעה מתחמי תוכן וסדנאות מרגשות אשר מתמקדות בתנועה, רוחניות, שאמאניזם וחיבור של לבבות נוכחים. שני לילות של מעגלי שירה לתוך הלילה, מסעות ריקוד חופשי לאורך כל הפסטיבל, מסיבות, הופעות חיות וסדנאות שלא מפחדות להעמיק.

מסע עצמאות מכושף בטבע המדברי

פסטיבל

זורבה הבודהה

20-23.4

לאחר שנתיים וחצי של הפסקה וציפייה אדירה, פסטיבל זורבה הבודהה סוף סוף חוזר לחיים וההתרגשות לקראת מורגשת כבר בכל פינה.. חול המועד פסח, 4 ימים ו3 לילות של חגיגה של החיים על כל הצבעים, שילוב מנצח בין פנים וחוץ, בין חגיגה למדיטציה, בין טירוף לדממה, בין הזורבה לבודהה. 14 עולמות, 250 סדנאות, 100 מנחים ומנחות, מעל ל50 מוזיקאים ואמנים נוספים שלוקחים חלק בהופעות חיות, מסיבות, טכסים מרכזיים, ובעיקר אתם, כולכם, הקהל הכי צבעוני בעולם שניפגש מחדש.

REUNITE

סדנה

הוויה מדברית

7-9.4

3 ימים של יוגה ומדיטציה. סופ''ש של נחת והוויה ללא מאמץ - נופש מושלם. נתרגל מדיטציה בתנועה של האטה יוגה (עם דגש לרמה של מתחילים), מדיטציות שקטות ואקטיביות ויוגת צחוק עם אלכס וקארונה. נשב מתחת לאינספור כוכבים מסביב למדורה ונחגוג את החיים במסיבת ריקוד חופשי אחרי קבלת שבת (הפניה היא לכל המגדרים💚)

סופ"ש של יוגה ומדיטציה

פסטיבל

אימג'ן

17-19.3

אתם מוזמנים לשלושת הימים הכי צבעוניים, שמחים, פרועים, הרפתקניים ומעיפים של השנה. כפר דמיוני ופורימי שיקום לחיים ויתמלא בחברים, עטופים במרחבים האינסופיים של המדבר, בירח המלא של פורים, ביישוב הכי מבודד בישראל, הרחק מכל הבלאגן של שאר העולם, אי שם, יקום לו עולם צבעוני ומושלם בו אגדות חדשות שיוצאות מגבולות הזמן והמרחב הולכות להיכתב.

קרנבל פורים במדבר

פסטיבל

דזרט סוסייטי

24-26.2

נרגשים זו לא מילה וגם ״התגעגענו״, לא מעביר מספיק את התחושות שמלוות אותנו מאז המפגש האחרון. אולי - ״בואו! הכל כבר מוכן״ ידגיש את המסר שאנחנו מנסים לחדד. יוצאים לסיבוב נוסף בין שמש, ירח ו-נופים של מדבר.

סאני סייד